Firma


 

Nasza misja

 

Działalność firmy Lafer Pharm rozpoczęła się w 2004 roku. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie Klientom skutecznych, a zarazem bezpiecznych suplementów diety najwyższej jakości. Preparaty Lafer Pharm zostały opracowane przez farmaceutów z wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy świadomi tego, jak ważna jest racjonalna i zrównoważona suplementacja w celu uzyskania poprawy funkcjonowania organizmu. Niedobór składników odżywczych wywiera bardzo negatywny wpływ na ludzki organizm oraz uniemożliwia proces jego regeneracji.

Dzięki ustawicznemu pogłębianiu wiedzy oraz śledzeniu najnowszych doniesień naukowych z zakresu fitoterapii i leku roślinnego posiadamy przygotowanie merytoryczne, świadomość i wypracowaną koncepcję tworzenia skutecznych produktów. Naszym celem stało się opracowywanie suplementów diety, których stosowanie będzie skutkowało poprawą funkcjonowania organizmów osób z grupy docelowej, uzupełnieniem niedoborów witamin i minerałów, przyśpieszeniem metabolizmu, zwiększeniem naturalnej odporności organizmu, czy utrzymaniem prawidłowych funkcji psychologicznych.

Zależy nam również na opracowywaniu takich postaci preparatów, których formuła zwiększy biodostępność zastosowanych składników. Wszystkie podejmowane przez nas działania są ukierunkowane na innowacyjne i wielospecjalistyczne wsparcie.

Jakość i Bezpieczeństwo

 

Nasz System Zarządzania ukierunkowany jest na opracowywanie unikalnych i bardzo skutecznych receptur oraz dokładną kontrolę procesów produkcyjnych. Proces produkcji spełnia normy GMP oraz HACCP.

Mamy pełną kontrolę nad jakością, pochodzeniem oraz łańcuchem dystrybucji surowców używanych jako komponenty do wyrobu suplementów diety linii Lafer Pharm. Każdy produkt jest weryfikowany pod względem poziomu zanieczyszczeń oraz czystości mikrobiologicznej.

Zastosowanie tych zasad znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa stosowania naszych produktów.

zobacz nasze produkty

 

Jeśli masz pytania
Skontaktuj się z nami !

Dane adresowe:

adres: 57-300 Kłodzko, ul. Zajęcza 4

NIP: 887-158-46-52

REGON: 891-544-862

Dane kontaktowe:

telefon: +48 74 810-83-41

e-mail: mail

zobacz na mapie

 

SUPLEMENTY DIETY
NATURALNIE WSPOMAGAJĄCE KONDYCJĘ ORGANIZMU

 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.laferpharm.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.