Glukomannan 500 mg


  • W ramach diety niskokalorycznej glukomannan pomaga w utracie wagi - korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g glukomannanu dziennie w trzech dawkach po 1 g każda, z 1 lub 2 szklankami wody, przed posiłkiem i w ramach diety niskokalorycznej.
  • Zwiększa wypełnienie żołądka oraz przyspiesza pasaż jelitowy.
  • Glukomannan pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (że korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 4 g glukomannanu dziennie).

Kup w sklepie

 

Składniki suplementu diety Glukomannan 500 mg o działaniu fizjologicznym lub/i odżywczym oraz ich mechanizm działania i deklarowane wskazania terapeutyczne:

 
Składniki o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym: Zalecana porcja dzienna (6 kapsułek)zawiera:

Ekstrakt z kłącza Dziwidła Riviera (Amorfophallus konjac)

-w tym glukomannan

3333,33 mg

3000 mg

Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g glukomannanu dziennie w trzech dawkach po 1 g każda, z 1 lub 2 szklankami wody, przed posiłkiem i w ramach diety niskokalorycznej.


Składniki : żelatyna (składnik otoczki), ekstrakt z kłącza Dziwidła Riviera (Amorfophallus konjac) standaryzowany na glukomannan 90%, barwnik (składnik otoczki): dwutlenek tytanu.


Zalecana dzienna porcja niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:

2 kapsułka 3 razy dziennie. Zaleca się spożycie z dużą ilością wody (1 lub 2 szklanki) celem zagwarantowania, że substancja dotrze do żołądka.

 

Zastosowanie:


Glukomannan polecany jest osobom powyżej 18 roku życia w celu wspomagania w utracie wagi w ramach diety niskokalorycznej. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Opakowanie:


Dostępne w opakowaniach 84 kapsułek.
Masa netto:
84 kapsułki  48,13 g +/- 5%
1 kapsułka 573 mg +/- 5%

 

Warunki przechowywania:


Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 °C) w miejscu suchym, szczelnie zamknięte. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu należy spożyć w ciągu 6 miesięcy.

 

Ostrzeżenia: 


Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą funkcjonowania organizmu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zmiennik) zrównoważonej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Nie zaleca się spożywania produktu kobietom w ciąży i okresie kamienia.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.
W przypadku spożycia z niewystarczającą ilością płynu lub/i w przypadku osób mających trudności z połykaniem istnieje ryzyko zadławienia się.
Należy spożyć z dużą ilością wody celem zagwarantowania, że substancja dotrze do żołądka.
W przypadku stosowania równocześnie jakichkolwiek leków bezwzględnie wymagana konsultacja lekarska.

 

Badania naukowe potwierdzają następujące działanie glukomannanu:


*Badania kliniczne:
1. Grupa 20 otyłych osób – dwie grupy badanych: jedna otrzymywała glukomannan, druga to grupa  otrzymująca placebo. Dawka: 2 kapsułki glukomannanu dziennie łącznie 1 g przez 8 tygodni. Osoby te nie zmieniły swojej diety oraz poziomu aktywności fizycznej. Wyniki: utrata masy ciała była statystycznie istotnie wyższa w grupie zażywającej glukomannan o około 7+/- 1,4 kg niż w grupie zażywającej placebo.

2. Pierwsza grupa: 30 kobiet, stosujących dietę 1200 kcal otrzymujących po 4 g glukomannanu (w dawkach podzielonych) wraz z dużą ilością wody. Różnica w zmniejszeniu masy ciała to 1,6 kg pomiędzy grupą zażywającą glukomannan, a grupą otrzymującą placebo. Badanie potwierdza dodatkowo istotny wpływ diety na wynik odchudzania.
 

Jeśli masz pytania
Skontaktuj się z nami !

Dane adresowe:

adres: 57-300 Kłodzko, ul. Zajęcza 4

NIP: 887-158-46-52

REGON: 891-544-862

Dane kontaktowe:

telefon: +48 74 810-83-41

e-mail: mail

zobacz na mapie

 

SUPLEMENTY DIETY
NATURALNIE WSPOMAGAJĄCE KONDYCJĘ ORGANIZMU

 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.laferpharm.com oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.